Marzenia…
są po to by je spełniać. Tym razem było to marzenie mojej imienniczki, a ja miałam przyjemność je urzeczywistnić. Sesja zdjęciowa to może nie wygrana w lotto, ale może sprawić wiele radości:)














Related posts
Kinga
-
Kobieta kameleon, a w tym konkretnym przypadku przyodziała się w pawie piórka
Adaś...
-
Przy okazji tematyki ślubnej - kontynuacja, czyli chrzest :) Przed moim obiektywem pojawił się Adaś. W tak wyjątkowym dn[...]
Amelka
-
Zapraszam na wpis radosny, dziecięcy i zmienny jak natura młodej kobietki. Amelka powraca, w wielkim małym stylu, z mamą[...]