O mnie

Katarzyna Pawlak - o mnie

Witajcie!

Bez przesady mogłabym napisać, że fotografia jest całym moim życiem. Przez nią nie śpię po nocach, zajmuje moje myśli, sprawia, że wciąż chcę doskonalić swoje umiejętności. Ważne jest dla mnie,  by zdjęcia emanowały naturalnością, swobodą i spontanicznością. Tym, co w nich cenię. Niejednokrotnie w rozmowie z klientami, po zakończonej sesji, reportażu, słyszę, że te kadry zostaną z Nimi na całe życie. Będą namacalnym wspomnieniem, do którego w każdej chwili mogą wrócić. To jest moją motywacją.

W mojej ulubionej, fotografii ślubnej, rejestruję. Przyglądam się. Unikam ingerencji w Waszą uroczystość i staram się pracować jak najdyskretniej. Szukam niebanalnych kadrów, „poluję” na te, które opowiedzą o Waszej miłości i wyjątkowych emocjach tego dnia. Uwielbiam nowe wyzwania, pomysły ze szczyptą szaleństwa i wybuchy radości. Cenię Wasze zaangażowanie. To ono procentuje i przekłada się na unikalność fotografowanych chwil. Sprawia, że mój zapał jest wciąż podsycany. Technicznie rzecz ujmując, rozwijam się, inspiruję, i poszukuję.

Gdy nie biegam akurat za Młodą Parą, zajmuję się fotografią okolicznościową, rodzinną i dziecięcą. Realizuję także sesje portretowe, oraz reklamowe.