Kwartet…
Nie smyczkowy, a równie zgrany… Kontynuując skandynawski wątek fotograficzny, przedstawiam pewną roześmianą rodzinkę, którą miałam przyjemność spotkać na południowym wybrzeżu Norwegii…

Related posts
Michał II
-
Do kolejnego spotkania i sesji z Michałem przyczyniła się ta piękna gitara. Tym razem zupełnie nie akustycznie, a z ostr[...]
Lila...
-
Bardzo mnie cieszy kiedy moje małe studio odwiedzają tacy mali modele. Lilianna która w dniu sesji miała dokładnie 3 tyg[...]
Angelika
-
Okolice Kalisza obfitują w piękne plenery, czasem trudniej dostępne, czasem znajdujące się tuż przy ulicy. Tym razem w [...]