Angelika
Okolice Kalisza obfitują w piękne plenery, czasem trudniej dostępne, czasem znajdujące się tuż przy ulicy. Tym razem w plener wyruszyłam z Angeliką, bardzo sympatyczną młodą kobietą, z którą pracowało się znakomicie. Od pierwszych ujęć było widoczne zaangażowanie i przyjemność z obecności przed obiektywem. Po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu, bo warto czasem sprawić sobie odrobinę radości np takiej fotograficznej.

Related posts
Gosia + Marek = Oliwier
-
Sesja z Gosią, Markiem i będącym jeszcze w brzuszku Oliwierem, miała miejsce daleko na północy. Morze i skały to widoki,[...]
Targi Ślubne Południowej Wielkopolski
-
Już w tą niedzielę kolejna edycja targów ślubnych południowej Wielkopolski. Mnóstwo wystawców, atrakcji i nagród. Prawd[...]
Weronika...
-
Lato w pełni, wszechobecna, soczysta zieleń, łąki pełne kwiatów, a wśród nich mała gwiazda - Weronika. Gwiazda, ponieważ[...]