Magda & Rafał
Sesja narzeczeńska Magdy i Rafała była w planach już od wczesnej wiosny…Zawsze „coś”, zawsze „ktoś” i doczekaliśmy się sierpnia…i wtedy wreszcie ruszyliśmy w teren 🙂 Pomimo wielu pułapek (pajęczyn etc.) efekt można wreszcie zobaczyć w tym wpisie.
Po prostu miłość



















Related posts
Marzenia...
-
są po to by je spełniać. Tym razem było to marzenie mojej imienniczki, a ja miałam przyjemność je urzeczywistnić. Sesja [...]
Angelika
-
Okolice Kalisza obfitują w piękne plenery, czasem trudniej dostępne, czasem znajdujące się tuż przy ulicy. Tym razem w [...]
Portret Ewy
-
Ewa już jakiś czas obiecywała, że pojawi się u mnie na sesji. W końcu doczekałam się, a plan na sesję był jasny i p[...]
1 Comment