Portret Ewy
Ewa już jakiś czas obiecywała, że pojawi się u mnie na sesji. W końcu doczekałam się, a plan na sesję był jasny i prosty. Klasyka, bez nadmiaru krzyczących detali. Po prosto piękna Ewa, jej cudowny uśmiech i masa pozytywnej energii. Czego chcieć więcej!? To wystarczy by każdy kadr był moim ulubionym…














Related posts
Kinga
-
Kobieta kameleon, a w tym konkretnym przypadku przyodziała się w pawie piórka
Leon
-
To czwarte spotkanie z Leonem, który już niedługo kończy roczek, a co za tym idzie jest raczkującym dowodem na to jak m[...]
Ksenia...
-
2+1 czyli po raz kolejny rodzinnie i na wesoło. Przedstawiam Ksenię, małą indywidualistkę, oraz jej rodziców. [...]