A&S
Uwielbiam kiedy fotoreportaż nasycony jest emocjami, radością i spontanicznością, kiedy fotografie to coś więcej niż po prostu zbiór poprawnych ujęć. Tak dokładnie było na ślubie Angeliki i Sławka, bardzo uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi. Najważniejsze było więc dla mnie, przekazanie w kadrach, zapadającego w pamięć rodzinnego ciepła i energetycznego wsparcia grona przyjaciół. W jakim stopniu się to udało, zobaczcie sami 🙂

Related posts
Marta & Łukasz
-
Marta i Łukasz to wyjątkowo ciepli ludzie, ale w dzień ich zaślubin, chyba każdy marzył o klimatyzacji ;) Duża dawka luz[...]
Oskarek
-
Po dłuuugiej przerwie czas na blogowe nowości. Dawno nie gościły tutaj zdjęcia najmłodszych modeli, dlatego dziś kilka [...]
Aneta & Marcin
-
Tuż przed targami, oczywiście nie mogło zabraknąć ślubnego wpisu. Fotoreportaż ze ślubu Anety i Marcina, już dawno zapo[...]
1 Comment