Antosia
„Było ciepłe lato…” i wyjątkowa impreza z okazji pierwszych urodzin Tosi. Hand made górą! Dlatego w tym miejscu ukłony dla organizatorek, które wyczarowały w podkaliskiej miejscowości ten kolorowy i zaczarowany ogród. Wszystko dla wyjątkowej solenizantki. Nie zabrakło pluszowego misia i konia na biegunach, a przede wszystkim uścisków, buziaków i słonecznej atmosfery 🙂

Related posts
Święta, Święta i po Świętach...
-
Świąteczny czas dobiegł końca, dwudniowy okres leniuchowania na kanapie i pochłaniania nieprzyzwoicie dużych ilości jedz[...]
Zuska
-
Była to już kolejna sesja z Zuską i jej autkiem. Tym razem spotkałyśmy się z okazji zmian jakie pojawiły się w tym orygi[...]
Oczekując...
-
Bardzo cieszą mnie takie sesje, naturalne i czułe. Gdzie nie trzeba zbyt wiele mówić, wystarczy spojrzeć. [...]