Michalina & Marcin
Grudzień, Święta tuż tuż, dlatego wpisowe zaległości czas zacząć nadrabiać. Może moment nie jest zbyt odpowiedni, bo pracy jest podwójnie, a może potrójnie, jak nie więcej…ale jak nie teraz to kiedy 🙂 Uciekam do pracy, a Wam zostawiam czerwcowe 30 stopni i smakowite kadry cudownej Pary, Michaliny i Marcina,
















Related posts
Kasia & Grzegorz
-
To już ślubna końcówka roku 2012 i spotkanie z przemiłą Parą, Kasią i Grzegorzem. Z pozoru spokojni, szybko rozwiali to [...]
Portret Ewy
-
Ewa już jakiś czas obiecywała, że pojawi się u mnie na sesji. W końcu doczekałam się, a plan na sesję był jasny i p[...]
Ala
-
Alę poznałam ponad rok temu, tuż przed jej chrzcinami. Już wtedy, jako kilkumiesięczny bobas miała zdecydowane predyspoz[...]