Zuska
Była to już kolejna sesja z Zuską i jej autkiem. Tym razem spotkałyśmy się z okazji zmian jakie pojawiły się w tym oryginalnym dwuśladzie…Nowa kolorystyka, dodatki to ważne elementy. Stąd pomysł i inicjatywa właścicielki by utrwalić zmiany na fotografiach…







Related posts
Oczekując...
-
Bardzo cieszą mnie takie sesje, naturalne i czułe. Gdzie nie trzeba zbyt wiele mówić, wystarczy spojrzeć. [...]
Julio, witaj!
-
Mijały miesiące, nadeszła wiosna, lato i na świecie pojawiła się, wyczekiwana przez swoich rodziców, Julia. Dwie sesje, [...]
M&M
-
Nowy sezon, nowa energia i upragnione letnie temperatury. M jak Marta, M jak Michał, M jak Miłość! Energicznie, bez chwi[...]