Weronika…
Lato w pełni, wszechobecna, soczysta zieleń, łąki pełne kwiatów, a wśród nich mała gwiazda – Weronika. Gwiazda, ponieważ jej miny, minki i promienny uśmiech zasługują na prawdziwego Oskara – najlepiej takiego z czekolady;)

Related posts
A&B
-
Uwielbiam, kiedy w dniu ślubu dba się o każdy szczegół, który składa się na jego niepowtarzalną atmosferę. Tego dnia Agn[...]
Paulina
-
W jesienne, chłodne wieczory miło powrócić myślami, a także fotografiami, do cieplejszych dni. Subtelną sesję z Pauliną[...]
Święta, Święta i po Świętach...
-
Świąteczny czas dobiegł końca, dwudniowy okres leniuchowania na kanapie i pochłaniania nieprzyzwoicie dużych ilości jedz[...]