Paulina
W jesienne, chłodne wieczory miło powrócić myślami, a także fotografiami, do cieplejszych dni. Subtelną sesję z Pauliną, zrealizowałyśmy w otoczeniu zwiastującym nieubłagany koniec lata. Miejscami, jeszcze soczysta zieleń, przybierała już żółtobrązowe barwy, wspaniale komponujące się z kobiecym portretem…

Related posts
Franek
-
Franek to 11 dniowy wzorowy model. Całą sesję spał smacznie, a Ja mogłam podziwiać i rejestrować każdą z cudownych cech [...]
Amelka nadchodzi...
-
Sylwia już nie raz gościła przed moim obiektywem, ale tym razem to wyjątkowa okazja. Ten pięknie zaokrąglony brzuszek je[...]
Marysia & Paweł
-
W dzień zakochanych, wyjątkowy reportaż, jeden z moich ulubionych z ubiegłego roku. Dużo swobody, miłości i przyjaźni, t[...]