M&M
Nowy sezon, nowa energia i upragnione letnie temperatury. M jak Marta, M jak Michał, M jak Miłość! Energicznie, bez chwili wytchnienia. „Dobre wieści”: przy realizacji kilku ostatnich kadrów w końcu nie uszło mi na sucho 😉
Related posts
Amelka
-
Zapraszam na wpis radosny, dziecięcy i zmienny jak natura młodej kobietki. Amelka powraca, w wielkim małym stylu, z mamą[...]
Oskarek
-
Po dłuuugiej przerwie czas na blogowe nowości. Dawno nie gościły tutaj zdjęcia najmłodszych modeli, dlatego dziś kilka [...]
Ewelina & Marcin
-
Przygotowania do ślubu tej pary już na finiszu, dlatego tuż przed godziną zero, warto sprawdzić z kim ma się do czynieni[...]


























