Marta & Łukasz
Marta i Łukasz to wyjątkowo ciepli ludzie, ale w dzień ich zaślubin, chyba każdy marzył o klimatyzacji 😉 Duża dawka luzu, radości, wysokiej temperatury powietrza i uczuć. Zapraszam na reportaż i jeden z moich ulubionych plenerów ubiegłego roku.



Related posts
Rodzinnie...
-
Gdy na ulicach Kalisza śnieg i plucha, domowe zacisze to idealny plan zdjęciowy. Ulubione zabawy, znajome miejsce i uko[...]
Lila...
-
Bardzo mnie cieszy kiedy moje małe studio odwiedzają tacy mali modele. Lilianna która w dniu sesji miała dokładnie 3 tyg[...]
Klaudia
-
Sesja Klaudii, była prezentem od jej przyjaciółek. Prawdziwy strzał w dziesiątkę, bo Klaudia mimo początkowej nieśmiałoś[...]