B&J
Dziś, ubiegłoroczny reportaż, który miałam okazję realizować w Bydgoszczy. Basia i Janusz to niezwykli, ciepli ludzie, którzy zorganizowali kameralną, subtelną ceremonię. Popołudnie zarezerwowali na sesję plenerową, podczas której skupiliśmy się na rodzinnym mieście. Nie brakowało świeżo „upieczonych” emocji.



Related posts
Amelka nadchodzi...
-
Sylwia już nie raz gościła przed moim obiektywem, ale tym razem to wyjątkowa okazja. Ten pięknie zaokrąglony brzuszek je[...]
Zuska&Eric
-
Zapraszam do wspólnego wspominania kaliskich letnich klimatów, przy okazji publikacji kolejnego ślubnego materiału. Tym [...]
Oskarek
-
Po dłuuugiej przerwie czas na blogowe nowości. Dawno nie gościły tutaj zdjęcia najmłodszych modeli, dlatego dziś kilka [...]