Beata & Marcin
Jeśli śledzicie publikacje na moim Facebook’owym profilu, zauważyliście z pewnością zapowiedź reportażu ślubnego Beaty i Marcina. Było to pełne energii, rozpoczęcie sezonu. Emocje, uczucia, rodzinna atmosfera na pierwszym planie, czyli to co obiektyw kocha najbardziej + unikalny Fiat 126p 😉

Related posts
Leoś...
-
Jak na prawdziwego modela przystało, trochę "pogwiazdorzył" i sesję udało się wykonać za drugim podejściem:) Praca z tak[...]
Daria...
-
Za oknem genialna, biała, puchata i mroźna zima... a dziś fotograficznie - jesień, do której jeszcze nie raz, będę wraca[...]
Targi Ślubne Południowej Wielkopolski
-
Już w tą niedzielę kolejna edycja targów ślubnych południowej Wielkopolski. Mnóstwo wystawców, atrakcji i nagród. Prawd[...]