Asia&Adam
Wrześniową retrospekcję czas zacząć. Na pierwszy ogień Asia i Adam, pierwsza wrześniowa Para, która emanowała niebywałym rodzinnym ciepłem i radością. Moje uznanie również za mniej klasyczny i z poczuciem humoru, wybór ślubnego autka… Poloneza Caro, które prezentowało się naprawdę wyjątkowo… Plenerowo, tym razem nie Kalisz, a klimatyczny Wrocław.


…i coś na deser…czyli moja „reklama” w wykonaniu Młodej Pary 🙂 Dzięki!

Related posts
Brzuszkowo
-
Jak zacząć Nowy Rok? Od wpisu o Nowym Początku! O niepozornym maleńkim brzuszku i jego wspaniałych kochających rodzicach[...]
Rodzinnie...
-
To był wyjątkowy, jesienny dzień, wręcz wymarzony - pełen słońca, kolorów i wszechobecnego ciepła. Na dokładkę spędzony [...]
Aleks
-
Na tego malucha czekałam wraz z Eweliną i Michałem, których już miałam przyjemność poznać, podczas sesji ciążowej. Podcz[...]