Asia & Maciej
Wakacje w pełni, ale odrobina nowości nie zaszkodzi, zwłaszcza tak pozytywnych. Bez zbędnych słów, zapraszam na reportaż, oraz sesję plenerową, w której nie brakowało zaangażowania mimo niskiej temperatury 🙂 Miłego wypoczynku!!

Related posts
Rodzinka.pl
-
Takiej rodzince nie straszne słoty i chłody. Korzystając z jeszcze dodatnich temperatur, udałam się na wyprawę w poszuki[...]
Portret Ewy
-
Ewa już jakiś czas obiecywała, że pojawi się u mnie na sesji. W końcu doczekałam się, a plan na sesję był jasny i p[...]
Angelika
-
Okolice Kalisza obfitują w piękne plenery, czasem trudniej dostępne, czasem znajdujące się tuż przy ulicy. Tym razem w [...]